І жити стане набагато простіше.
Даним методом поділився відомий американський бізнесмен, коуч і письменник Дейв Ремсі. Основою методу є створення правильного настрою і правильної черговості виплат, при яких жити стане набагато простіше, інформує Ukr.Media.
Бідність і проблеми з фінансами — це проблема не тільки тих, хто не вміє виплачувати борги. Багато сідають у фінансову калюжу, тому що не вміють нормально витрачати гроші і купують непотрібні речі кожен день.
Перша порада: беремо на себе відповідальність
Безвідповідальні люди стоять у слабкій позиції. Вони завжди залишаються жертвами, бо не контролюють ситуацію. Саме тому першим кроком є визнання того, що всі наші проблеми з'являються через наше бажання перекласти відповідальність за своє життя на кого-небудь іншого.
Друга порада: правильна черговість виплати боргів
Якщо у вас не один, а кілька боргів, кредитів, іпотек, то потрібно завжди починати з виплати найменшого боргу. Досягнення будь-якої мети завжди починається з малих кроків. Справа не в тому, що такі борги виплачуються простіше, хоча і це важливо. Річ у тім, що, закриваючи один борг з багатьох, людина починає розуміти, що рухається у вірному напрямку.
Це дуже корисна порада і для тих, хто винен кільком людям одночасно. Найменший борг завжди потрібно закривати у першу чергу, щоб не засмучувати людину і не втрачати її повагу.
У цьому разі розвивається правильне мислення. Людина знаходить впевненість в тому, що їй під силу позбутися від усіх боргів.
Третя порада: виплачуйте частинами, якщо не можете віддати борг цілком
Наприклад, це дуже корисно при виплаті боргу по іпотеці. Величезні суми в кілька сотень тисяч гривень потрібно погашати поступово, раз за разом. До щомісячної оплати варто додавати посильну суму, щоб знижувалася сума оплати або час оплати.
Якщо боргів кілька, то оплата меншого боргу допоможе відкладати більше грошей на оплату більшого. Це і є основний принцип, який ще раз підтверджує і підтримує основну ідею містера Ремсі — від меншого до більшого.
Більш того, те ж саме властиво і повсякденним справам. Завжди варто починати з простого і рухатися до найскладнішого. Якщо в якийсь день належить вирішити купу проблем, краще почати з тих, які простіше. Це додасть вам впевненості в тому, що вам все по плечу.
Залиште відповідь