Як легко влитися в новий колектив.
На роботі набагато краще мати велику кількість доброзичливців, щоб добре проводити робочий час і працювати з задоволенням. Але існують звички, які заважають новачку влитися в колектив. Якщо це станеться тоді співробітник, стане ізгоєм, йому ніхто не зможе допомогти, на нього будуть косо дивитися і всіляко уникати. Як правило, люди, які потрапляють в цю категорію швидко звільняються. Які звички будуть заважати вписатися в колектив? Давайте розберемося, інформує Ukr.Media.
Настрій співробітника
Співробітник, який постійно чимось незадоволений і скаржиться про це іншим, може стати ізгоєм в колективі. Ніхто не хоче слухати чужі проблеми, причому постійно. До того ж вони створюють загальний настрій в колективі, що позначається і на інших людях.
Обговорення новин
Якщо трапляється якась новина тоді співробітник поспішає нею поділитися з кимось. Ця новина може стосуватися життя, політики, спорту. Іншим співробітникам буде мало цікаво слухати про такі речі до того ж вони забирають багато робочого часу.
Безлад на робочому місці
Працівник, який допускає безлад на своєму робочому місці, буде відштовхувати інших людей. Його будуть вважати безвідповідальним і незрілим, з ним не захочуть мати спільних справ і це зменшить його шанси на кар'єрне зростання.
Інтриги
У розмові на роботі не слід говорити про якогось іншого співробітника в негативному ключі. Інші люди в колективі можуть взяти все на свій рахунок. До того ж ця порожня балаканина, яка заважає працювати.
Чужі речі
Ніколи не потрібно брати чужі речі, навіть дріб'язкові такі, як: ручки, блокноти, календарики, кружку та інше. Такі дії можуть розцінюватися співробітниками як крадіжка і зіпсують репутацію працівника.
Розумні люди
Якщо працівник щось сказав не так і його постійно поправляють, тоді це починає дратувати людину. Можна лише зрідка поправляти слова свого колеги, але робити це постійно не варто. Є шанс, що з таким всезнайкою не захочуть мати нічого спільного і всіляко уникати його.
Жарти
Хороші та добрі жарти, коли вони доречні можуть розвеселити колег. Але коли жарт зачіпає особисте, він може бути сприйнятий зовсім по-іншому. Негатив щодо колеги, запам'ятовується набагато сильніше, ніж прояв доброти, світлих почуттів. Тому не варто жартувати над колегою коли у неї або у нього щось не виходить, краще просто допомогти.
Залиште відповідь