Нормально жити вам не світить.
Усі ознаки, викладені нижче, помітили в ході багаторічної роботи. Тому беріть ручку і аркуш паперу та відзначайте те, що слід виправити. Якщо, звісно, вам у житті хочеться щось змінити на краще, інформує Ukr.Media.
Отже, якщо всіх людей умовно розділити на 2 групи за принципом фінансової успішності, то за наступними ознаками ці групи будуть діаметрально відрізнятися.
Економія на одязі
По одягу, як і раніше, зустрічають. І не треба розповідати про ексцентричних мільярдерів, які в піжамі на ділові зустрічі їздять. І про зовнішню атрибутику нібито не думають. Мовляв, нічого вона для них не значить.
Значить і ще й як. Якщо вже на те пішло, то їхня піжама може коштувати як річна зарплата багатьох середньостатистичних жителів країни. Та й сам подібний жест (приїхати на ділову зустріч у піжамі) — лише спосіб показати на цій зустрічі хто є хто. Тобто продемонструвати свою значущість. Зате на зустріч з президентом країни вони приїдуть при повному параді.
Одяг у стилі "і так зійде" — ознака бідності. І злиденного мислення, від якого треба позбавлятися. Є одна хороша фраза: "я не настільки багатий, щоб купувати дешеві речі". Хочете жити по-людськи? Зробіть цю фразу своїм девізом (у питаннях одягу, принаймні). Дорога річ буде більш якісною і прослужить довше. Поясніть це собі.
Дешевий дофамін
І тут є чітка закономірність. Забезпечені люди або не мають акаунтів у соцмережах, або заходять туди 1 раз на п'ятирічку. Їхні акаунти часто бувають порожніми (або закритими). І доступ до інформації про їхнє реальне життя мають тільки близькі родичі та друзі. Виняток становлять лише ті, хто заробляє саме на публічності. У решти соціальні мережі асоціюються з порожньою тратою часу.
Люди з числа більш скромних (фінансово), як правило, ведуть соцмережі. Активно вступають у різні інтернет-спільноти, спілкуються. І їм це подобається. У багатьох вечір проходить за скролінгом стрічки тієї чи іншої соціальної мережі.
Дешевий дофамін просто не дозволить отримувати задоволення від чогось великого і масштабного (там трудитися треба). Тому від споживання дешевого дофаміну треба відходити.
Життя в межах перевіреного замкненого кола
Якщо ви боїтеся вибратися з звичного замкненого кола, то з фінансами, швидше за все, у вас теж біда.
Навіть на прикладі подорожей. Люди часто вимовляють таку фразу: "з міста ніколи не виїжджав, тільки на дачу, викопати картоплю".
У той час, як у людей успішних є чітка впевненість: рух — це життя. Тих, хто був би багатий і, при цьому, сидів би в 4-х стінах, — немає. Навпаки, вони завжди в русі, в дорозі, в передчутті зустрічей, знайомств, ідей. Завжди відкриті чомусь новому. Бідні ж — міцно тримаються за розбите корито. І спроб щось змінити часто не роблять.
Закредитованість
Тут теж закономірність. Люди серед забезпечених, якщо і брали в житті кредити, то тільки на освіту або бізнес. Деякі "прогорали", потім відновлювалися і знову намагалися.
Зате люди нижче середнього (за фінансами) беруть кредити далеко не на навчання. Їх цікавлять телефони, комп'ютери, шуби тощо. Загалом, ця ознака перетинається з тією, яка про дешевий дофамін.
Погане харчування і гіподинамія
Ця ознака не 100%, але зустрічається дуже часто. Як правило, люди забезпечені намагаються дотримуватися здорового харчування, не вживають алкоголь і займаються спортом. Вони чітко розуміють, що тіло — це місце, де живе особистість. І воно має бути здоровим, доглянутим, затишним.
У бідних, навпаки, більш приземлене ставлення до своєї особистості. "Накидатися" фастфудом і чипсами, запити пивом, повалятися на дивані — ось, де справжня радість. Миттєва.
Невміння бігати на довгі дистанції
Тут не про біг підтюпцем, ви розумієте. Тут про діяльність. Навіть розумово відсталий може досягти колосальних успіхів у житті, якщо буде діяти цілеспрямовано. Крапля камінь точить.
Зате в житті суцільно і поруч: чим бідніша людина, тим більше професій у неї в анамнезі. Нібито і не дурні, навчилися, освоїли якусь професію, але чекали манни небесної на голову. Бити в одну точку не пробували. Міняють діяльність і знову дива чекають.
Щоб жити гідно, треба бити в одну ціль.
Схильність мислити штампами і розвішувати ярлики
Якщо таке спостерігається, то навряд чи ви колись будете добре жити.
Одна людина дуже хотіла жити на морі. З самого дитинства. І у неї з матір'ю (вона була ще дитиною) відбулася така розмова:
- Мати: Щоб жити на морі треба заробити багато грошей і переїхати.
- Дитина: Значить я відкрию магазин, буду багато отримувати і переїду.
- Мати: У нас в сім'ї багатих не було, тому, ти сильно не розраховуй на це. І багато заробити виходить тільки нечесним шляхом. Тому, всі багаті — погані люди.
Ось приблизно з такими установками цей хлопчик жив і виріс. І зміг їх побороти в собі лише у сорок років. На жаль, схильність мислити штампами і розвішувати всім ярлики, залежить не від нас. Це закладається в дитинстві з вихованням. Але працювати з цим можна і потрібно.
Напевно, цей список можна було б продовжувати. Але, це основні відмінності. Обов'язково візьміть їх собі на замітку. І якщо щось виявили в собі, то обов'язково працюйте над собою. Адже життя одне. І нехай у кожного воно пройде так, як хотілося б.
Залиште відповідь