«Перевірите себе, чи є вони у вас?»: Шість особливостей поведінки, які ведуть до бідності

Вони ведуть до бідності і нещастя.

У магазині біля каси одна пані продемонструвала кілька причин бідності. Є соціальні причини, а є — особисті, індивідуальні. Ось ці особисті причини можна було наочно спостерігати, інформує Ukr.Media.

Пані купила три зубні щітки окрім усього іншого. За акцією. Одна щітка коштує 30 гривень. А якщо береш дві — то кожна коштує лише 28. Смішна акція. Але пані взяла три щітки. І касир пояснювала, що третя коштуватиме 30. Вона непарна. Треба ще одну, тоді буде 28.

Не хочемо втомлювати вас розрахунками. Але пані сперечалася. Доводила, що третя має коштувати 28! Їй і друга щітка не потрібна, вона заради знижки взяла. Гроші зараз треба берегти. І отримувати знижки!

Суперечка тривала довго. Зрештою пані третю щітку все ж вирішила не брати. Вона витратила масу часу. І налаштувала проти себе касира і всю чергу. Крім того, вона зекономила ще ось як: не купила пакет. Там були і паперові для тих, хто дбає про природу. Але пані з собою принесла. І довго діставала його з сумки.

Усі куплені продукти касир складала на спеціальне місце, знаєте, після каси таке. А пані перекладала куплене в пакет. Який порвався. І все одно довелося купувати новий.

Потім пані діставала картку з гаманця. Вона заздалегідь не приготувала її. Тому вона розкрила сумку, з якої раніше дістала пакет. Стала шукати гаманець. Дістала картку з нього. І гаманець поклала в сумку знову. А потім згадала, що там знижкова карта. І так само довго її діставала…

При цьому пані агресивно відповідала на бурчання покупців, які чекали своєї черги. Було видно, що вона звикла. І з задоволенням псує стосунки з людьми.

Пані весь час нарікала на нестачу коштів. На бідність. Але якось гордовито, голосно, демонстративно… Ніби вихваляючись скрутними обставинами…

👉 Копійчана знижка на непотрібний, по суті, поки предмет. Безглузда знижка. Купівля непотрібної речі через знижку.

👉 Неповага до часу. До свого і до чужого. Безглузда трата часу і сил.

👉 Неорганізованість. Вона не могла ні продукти вчасно скласти, ні картку заздалегідь дістати.

👉 І пихате вихваляння своєю бідністю, яка і призвела до такого стану справ. Хоча покупки ніяк не натякали на бідність. Нормальні хороші продукти.

👉 І, нарешті, зіпсовані стосунки з групою людей. Агресія, прихована в усій цій поведінці, неповага до інших.

П'ять причин стану, який пані назвала "бідністю". Не соціальних, особистих причин, з якими нескладно розібратися. Це дуже допоможе у вирішенні матеріальних проблем.

👉 Але є шоста причина. Людина не бажає вирішувати свої матеріальні проблеми і змінювати свою поведінку. Не хоче.

І всі ці факти наявні. Краще і нам уважно перевірити себе, щоб викорінити навіть натяк на таку поведінку. Вона веде до бідності і нещастя. А у нас інші наміри і інший напрямок шляху, чи не так? Шлях до достатку можна прокласти самостійно. Соціальні причини нам непідвладні. Але особисті перешкоди ми цілком можемо усунути.

Джерело