Арсенал — Шахтар: який результат матчу Ліги чемпіонів — 22 жовтня 2024 :: Донеччина

Арсенал - Шахтар: який результат матчу Ліги чемпіонів - 22 жовтня 2024 :: Донеччина

Донецький «Шахтар» програв лондонському «Арсеналу» у третьому турі основного етапу Ліги чемпіонів з рахунком 1:0. Матч проходив у Лондоні.

На 29-й хвилині нападник «Арсеналу» Габріел Мартінеллі пробив з гострого кута, м’яч влучив у стійку, а потім у воротаря «Шахтаря» Дмитра Різника, і зрештою опинився в сітці. Арбітр матчу зафіксував автогол.

На 77-й хвилині Різник зумів відбити пенальті, зреагувавши на удар Леандро Троссара.

У наступному турі «Шахтар» прийме у Німеччині швейцарський «Янг Бойз». Матч відбудеться 6 листопада о 19:45.

З цього сезону Ліга чемпіонів зазнала реформи. Новий формат передбачає відмову від групового етапу, збільшення кількості учасників і матчів. «Новини Донбасу» докладно розповідали про новий формат Ліги чемпіонів і що це означає для «Шахтаря».