Не намагайтеся приховати: ці 5 речей у домі натякають на вашу жадібність

Очі — дзеркало душі, а дім — відображення особистості людини.

Розумна економія допомагає правильно розпоряджатися бюджетом сім'ї в умовах обмежених доходів. Інша справа — зайва ощадливість, коли скупість і жадібність заважають купувати навіть найнеобхідніші предмети. Якщо для господарів оселі вважається нормальним їсти з посуду з тріщинами та заварювати один пакетик чаю кілька разів, то в гостей, побачивши це, може скластися погане враження про власників житла. Є щонайменше п'ять речей у домі, які видають скупість, інформує Ukr.Media.

Постільна білизна із синтетики

Комплект постільної білизни може бути не надто дорогим, але з натуральних матеріалів. Дешева тканина покривається ковтунами, швидко рветься, протирається і змінює колір. Крім того, вона часто неприємна на дотик. Скупі господарі можуть як самі спати на синтетичній білизні, так і запропонувати її своїм гостям, які залишилися на ночівлю.

Плями на кухонних рушниках

Кухонний текстиль у процесі готування з часом покривається плямами від жиру, соусів, кави й не тільки. Деякі з них практично неможливо вивести. У такому разі економні господарі куплять кілька комплектів рушників про запас або пошиють самостійно. Скупі власники квартири користуватимуться старим текстилем із плямами, доки рушник не перетвориться на неприємну і засалену ганчірку.

Посуд із тріщинами

Вважається, що посуд зі сколами обіцяє злидні. Навіть якщо це не так, посуд із тріщинами створює погане враження у гостей. Ощадливі власники будинку викинуть тріснуту тарілку і куплять нову, тим паче, що це зовсім недорого. Жадібні ж залишать зіпсований предмет до того моменту, поки він не стане абсолютно непридатним для використання.

Використані чайні пакетики

Накопичені використані чайні пакетики видають скупість. Деякі люди заварюють один чайний пакет двічі, бо люблять слабо заварений напій. Інші ж таким чином намагаються економити. При цьому розумніше буде купувати кілька пачок за акцією або купувати дешевший чай.

Склад старих речей

Викинути непридатні речі у надмірно економної людини не підніметься рука. Вона не проводить ревізію і не позбувається непотрібних предметів. Будинок такої людини схожий на склад, де важко дихати й пересуватися. Скупість заважає людині розвиватися і рухатися до нових цілей, залишаючи речі, які не знадобляться, позаду.

Джерело