Як нестача сну впливає на появу вугрового висипу?
Британські фахівці в галузі сну і косметології вважають, що яким би здоровим не був спосіб життя, недосип завжди можна прочитати по обличчю. Жодні доглядові засоби не зможуть зробити шкіру обличчя кращою, якщо людина буде пізно лягати або мало спати, інформує Ukr.Media.
Вся справа в процесах, які відбуваються зі шкірою в нічний час — дерматологи називають такий сон відновлювальним. Поки людина спить, водний баланс шкіри відновлюється, регулюється вироблення шкірного сала, а мікротравми загоюються. Якщо поспати нормально систематично не вдається, вдень можуть почати надмірно працювати наднирники, виробляючи непотрібне шкірне сало. Укупі з оновленням клітин шкіри це може призвести до закупорки пор і появи висипань.
Як спати, щоб обличчя завжди мало гарний вигляд?
Сон, під час якого шкіра відновлюватиметься, має бути нормальної тривалості та в комфортних умовах. Відходити до сну ліпше в період з 21.00 до 00.00, а тривалість часу відпочинку має бути не менше 7 годин і не більше 9 годин. Клімат у спальні теж рекомендують регулювати: температура повітря 16-18 градусів і повна темрява. Гаджети потрібно прибрати якомога далі приблизно за годину до сну.
Залиште відповідь