Простий метод розчинення цукру без розведення зайвою рідиною.
Варення може зацукритися з різних причин: через порушення технології готування, неправильне зберігання, використання неякісних кришок. Якщо перетримати продукт і розлити його по банках вже через деякий час після приготування, то ризик зацукрення збільшується в кілька разів, інформує Ukr.Media.
Використовувати такий десерт, звичайно, можна і без додаткової обробки. Але шматочки цукру не завжди розчиняються в інших стравах, позбавляючи гурманів задоволення в процесі трапези. Кращий спосіб прибрати зайвий цукор — це знову розігріти варення!
Покрокова реанімація зацукрованого варення
Для переробки продукту потрібна каструля, дерев'яна серветка і вода:
Для збереження максимальної кількості вітамінів постарайтеся використовувати дерев'яні ложки для перемішування продукту.
Можна розтопити продукт і іншим способом, виклавши його з банки в чисту каструлю. Якщо перший варіант підійде в тому разі, коли варення не хоче вийматися з тари, то цей спосіб хороший для «роботи над помилками» з відносно свіжою стравою.
Як тільки варення буде перекладене, додають в нього 3 ст. л. води (на 1 л) і доводять до кипіння на слабкому вогні. Знову розкладають по банках і закочують.
Що робити з зацукрованим варенням
Через те, що після прогрівання продукт залишається рідким лише до повного охолодження, мазати його на бутерброди або використовувати там, де потрібне холодне варення, — не найкращий варіант. Якщо ви не знаєте, де застосовувати розтоплені ласощі, використовуйте їх прямо в зацукрованому вигляді. Приготуйте смачну пастилу (малинове, смородинове, абрикосове і яблучне варення підійдуть для цього ідеально):
Готовий продукт наріжте довільними шматочками або смужками, присипте кокосовою стружкою або цукровою пудрою, розкладіть по паперових пакетах або скляних банках.
Залиште відповідь