Що потрібно робити, щоб суп вийшов наваристим, насиченим та смачним.
На жаль, перші страви не дуже люблять діти та дорослі. Однак ми знаємо, що потрібно зробити, щоб суп був смачним. Більшість господинь допускають при варінні цієї страви багато помилок, тому і виходить він прісним, несмачним і не апетитним на вигляд, інформує Ukr.Media.
Давайте обговоримо найпопулярніші помилки при приготуванні супу.
Найпоширеніші помилки при приготуванні супів
Не хочете, щоб домочадці вернули ніс від супів? Значить, не допускайте похибки — тоді рідка страва буде такою, що всі попросять добавки. Уникнувши прикрих промахів, ви навчитеся готувати неймовірно смачний та ароматний суп.
Помилка перша: ви варите суп на надто великому вогні
Професійні кухарі вважають, що суп потрібно варити на мінімальному вогні.
Секрет у тому, що при високій температурі м'ясо та овочі втрачають всі свої корисні властивості та смакові якості. Ось і виходить, що їсте ви звичайну юшку, а не овочевий, грибний або курячий суп. Адже він навіть навару не має, адже все википає.
Помилка друга: недотримання черговості інгредієнтів
Бажаєте отримати в результаті місиво чи апетитну першу страву? Усі інгредієнти потрібно закидати в бульйон у правильній черговості, інакше вони розваряться в кашу, а деякі взагалі залишаться сирими.
Кожен продукт вариться певну кількість часу. Та й швидкістю приготування різна.
Тобто кожен компонент потрібно закидати в каструлю вчасно. Крім того, враховуйте розміри продуктів, які будуть у супі. Наприклад, дрібно нарізана картопля звариться вдвічі швидше, ніж половинки картоплі.
Третя помилка: не треба додавати спеції спочатку варіння
Неприємний смак першої страви вам забезпечений, якщо ви закинете сіль та приправи відразу.
Додавати спеції потрібно під кінець приготування. Коли основні інгредієнти вже будуть напівготові, тоді дійте. Якщо ви раніше додасте приправи, вони переваряться і втратять свій смак.
Деякі спеції взагалі додають у тарілку. А щодо лаврового листа, то він не такий вже й обов'язковий інгредієнт у супі. Якщо ви вирішили додати лаврушку, мийте її спочатку і закидайте в каструлю хвилин за 10 до готовності. Як тільки суп буде готовий, діставайте її та викидайте.
Четверта помилка: невчасне додавання зелені
Як кажуть шеф-кухарі, зелень додається до готових страв. Тобто ви повинні розлити суп по тарілках і прикрасити порційно зеленню. В крайньому разі її можна додати за 1-2 хвилини до кінця варіння, але обов'язково простежити, щоб суп закипів.
Другий варіант підходить лише для домашньої зелені. Адже для магазинних варіантів такої термообробки недостатньо, суп зіпсується. Якщо ж довше варити зелень, вона втратить колір і негативно позначиться на готових якостях готового супу.
Тепер ви знаєте, що потрібно робити, щоб суп вийшов наваристим, насиченим та смачним. Це дозволить перейти на новий рівень кулінарного мистецтва та втілити всі свої ідеї на кухні, щоб порадувати рідних та близьких людей.
Залиште відповідь