На цьому Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук наголосила під час наради під її головуванням щодо надання психологічних та інших послуг ветеранам війни й військовослужбовцям.
Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
У нараді взяли участь представники Мінреінтеграції, Мінсоцу, Мінветеранів, МОЗу, МВС, Мінекономіки, Міноборони, Мінфіну, ГУР, ЗСУ, керівники створених при ОВА Координаційно-консультативних центрів підтримки населення, військових госпіталів та інші.
У центрі уваги учасників засідання було питання розширення спектру послуг для ветеранів і посилення спроможності надання всебічної допомоги на місцях.
Крім того, присутні обговорили процес протезування військовослужбовців.
Віцепрем’єрка підкреслила, що необхідно напрацювати механізм взаємодії ветерана з надавачами послуг. Усі соціальні й інші необхідні послуги мають надаватися ветерану залежно від його індивідуальних потреб.
Серед іншого обговорили посилення роботи центрів, у яких надаються послуги ветеранам мобільними групами. Таке рішення дасть змогу реагувати на виклики оперативно й на місцях.
Також акцентували на питанні надання психологічної допомоги ветеранам.
«Ветеранам надзвичайно важливо мати якісну, а головне – доступну психологічну підтримку», – зазначила посадовиця.
Водночас Ірина Верещук зауважила, що задля злагодженої роботи усіх механізмів надання супроводу ветеранам необхідна взаємодія місцевих та державних органів влади, гуманітарних і громадських організацій.
«Маємо забезпечити кожному ветерану мультифункціональний супровід. Саме тоді його реабілітація та реінтеграція проходитимуть ефективно», – підсумувала Віцепрем’єрка.
Залиште відповідь