АRТ-наступ: придбай картину — врятуй життя

Придбай картину — врятуй життя. Із таким закликом у Дніпрі пройшов благодійний проєкт АРТ-наступ. Він стартував в саду Музею українського живопису.

Понад 400 вихованців мистецьких шкіл нашого міста передали туди свої роботи. Кожну з картин можна було придбати від 200 гривень і до тисячі. А зібрані гроші підуть на підтримку дітей, які постраждали під час війни та перебувають у дніпровських лікарнях.

«В наш такий час нелегкий такі заходи потрібні, тому що поруч є люди, які потребують нашої підтримки. Ця картина, якщо так на неї подивитися, вона як вселяє віру в майбутнє. Віру в перемогу. В те, що в нас буде все добре», — коментує жителька Дніпра Світлана Шашніна. «Це одна з картин, яка була сьогодні на виставці. Дуже гарна, мені дуже сподобалася. І знаєте, тут всі роботи прекрасні, дітки старалися їх малювати, воно видно цей дитячий почерк. Це гарно і круто. І цю картину ми повісимо в штабі, в координаційному штабі волонтерів Дніпра», — розповідає представник Координаційного штабу волонтерів Дніпра та БФ «ТАПС» Карен Агаджанян.

Ініціаторами проєкту виступили педагоги художніх шкіл Дніпра. Вони зібрали понад 400 робіт дітей, віком від 5 до 16 років. Завдяки цьому вдалося зібрати 230 тисяч гривень на допомогу дітям-переселенцям.

«Ми цим заходом показуємо два напрямки, два меседжі: перший — це наша ідентичність, це наші діти, які це розуміють, які є українці. І другий — це підтримка тих, хто постраждав, та частина нашої країни, яка зараз знаходиться в гарячих зонах», — пояснила директорка міського департаменту гуманітарної політики Ксенія Сушко. «Отака акція, як ми маємо сьогодні, 21-го червня пройде на трьох величезних локаціях. Потім у нас є ще ідея провести подібний книжковий ярмарок», — коментує начальник управління культури міського департаменту гуманітарної політики Євген Хорошилов.

Джерело