Швидкі та надійні: У Дніпрі військовим передали чергову партію автомобілів

Фото: Координаційний штаб волонтерів Дніпра

Дніпро продовжує допомагати нашим військовим. Цього разу волонтери передали захисникам партію автомобілів.

У Дніпрі військовим передали чергову партію автомобілів. Серед них: 16 пікапів та джипів і три — медичні машини. Всім необхідним їх укомплектував благодійний фонд ТАПС.

Є переносні бокси, ноші, та препарати для реанімації. Всі автівки закуплені в Європі коштом обласного та міського бюджету. Перед відправленням на передову, вони пройшли необхідну технічну перевірку. Також їх перефарбували у темно-зелений колір. Загалом, за 100 днів війни військовим передали 550 автомобілів.

«По-перше — це надійність. По-друге – це проходимість, по-третє — це економність і швидкість. Це якісні автомобілі, які звичайно підвищать бойову готовність нашого підрозділу і відразу будуть передані для виконання бойових завдань», — розповів прес-офіцер окремої бригади сил територіальної оборони Микола Маніта. «Зараз вкрай потребують наші захисники у транспорті, саме такого високомобільного для виконання різних бойових завдань. Далі продовжуватимемо в цьому напрямку діяти. Вже зараз я вже говорив, мій заступник Михайло Олександрович перебуває в Європі на переговорах для придбання додаткової партії техніки», — коментує міський голова Дніпра Борис Філатов.

Джерело