Ситуація на підконтрольних Росії територіях станом на 17 березня — 17 березня 2023 :: Донеччина

Політика

Палата попереднього провадження II Міжнародного кримінального суду видала ордери на арешт двох осіб у контексті ситуації в Україні: Володимира Путіна та пані Марії Львової-Бєлової.

Син колишнього «мера» Донецька Юрій Мартинов став «міністром молоді, спорту та туризму». Також голова угрупування «ДНР» Денис Пушилін призначив нового «міністра доходів та зборів» Костянтина Калуса.

Права людини

Росгвардія РФ затримала у передмісті Маріуполя жителя Донецької області, нібито колишнього військовослужбовця ЗСУ. Його звинувачують у співпраці з Україною.

Суспільство

У Донецьку людям, чиє житло пошкоджено чи зруйновано внаслідок бойових дій, Червоний Хрест видає гуманітарну допомогу. Що входить у набір, у своєму відеоблозі показав місцевий житель Олександр.

На підконтрольному угрупуванні «ДНР» території на підприємстві в Макіївці у зв’язку зі спалахом сказу оголошено карантин.

У Донецьку 50 тролейбусів із 130 перебувають на ходу в тролейбусному депо № 2. Містом курсують лише 14 тролейбусів, оскільки не вистачає водіїв — їх мобілізувало угруповання «ДНР».

Бойові дії

Двоє людей загинули на південному заході Донецька через обстріл увечері, ще одна жінка отримала поранення. Ще одна жінка постраждала вдень в районі залізничного вокзалу в Київському районі.

Новини Донбасу у відеоформаті: 

Дякуємо, що читаєте! Підписуйтесь щоб бути в курсі новин.

Більше інформації про війну, геополітику та гуманітарну ситуацію у розсилці від журналіста Олексія Мацукі.

Джерело