Ситуація на підконтрольних Росії територіях станом на 22 травня — 22 травня 2023 :: Донеччина

Бойові дії

Губернатор Білгородської області заявив , що з 9 години ранку під обстрілом знаходиться Грайворонський міський округ РФ, було введено режим контртерористичної операції.

Спікер ГУР МО України Андрій розповів , що легіон «Свобода Росії» та «Російський добровольчий корпус» проводять операцію на території Білгородської області для створення «смуги безпеки» з метою захисту українців.

Російські добровольці з легіону «Свобода Росії» та РДК заявили, що повністю звільнили село Козинка у Білгородській області, увійшли до міста Грайворон та пройшли населений пункт Гора-Поділ.

Армія РФ намагається захопити південно-західну частину Бахмута, де українські військові утримують низку будівель та фортифікаційних споруд. За добу ЗСУ просунулися на різних ділянках від 200 до 400 метрів, повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

В угрупуванні «ДНР» заявили про загибель чоловіка в Каштановому , поранення дитини в Урожайному під час обстрілів, а також пошкодження дев’яти житлових будинків у Куйбишевському та Петрівському районах Донецька, а також двох об’єктів цивільної інфраструктури.

Суспільство

Школи на підконтрольній РФ частині Донецької області, де дозволяють умови безпеки, з 1 вересня перейдуть на очну форму навчання.

Новини Донбасу у відеоформаті:

Дякуємо, що читаєте! Підписуйтесь щоб бути в курсі новин.

Більше інформації про війну, геополітику та гуманітарну ситуацію в розсилці від журналіста Олексія Мацукі.

Джерело