Ситуація на підконтрольних Росії територіях станом на 25 травня — 25 травня 2023 :: Донеччина

Суспільство

У відділенні інфекційних захворювань Краматорська дитячої лікарні працює лише один лікар. Це Дмитро Яковенко, який працює у цій лікарні ще з 1998 року та на даний момент обіймає посаду завідувача інфекційного відділення. Він розповів про ситуацію у медицині міста нашому журналісту.

Україна повернула з полону 106 військових, з них 8 офіцерів та 98 солдатів та сержантів. Глава Офісу президента Андрій Єрмак зазначив, що звільнені українські військові брали участь у боях на Бахмутському напрямку.

Через сильні та тривалі опади в Луганську виявилися підтопленими деякі об’єкти інфраструктури, адміністративні будівлі, медичні установи.

За оцінками Української зернової асоціації, з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну викрадено близько 4 млн. тонн зерна.

Бойові дії

ПВК «Вагнера» показало , як виводить свій підрозділ із Бахмута Донецької області. За словами голови угруповання Євгена Пригожина, «вагнерівці» залишать місто до 1 червня, а їхнє місце займе армія РФ.

Внаслідок обстрілу Микитівського району Горлівки поранено семеро людей, у тому числі 6-річну дитину.

Російські сили нібито полонили 15 українських військовослужбовців на авдіївському напрямку. Українська сторона ситуацію не коментувала.

Новини Донбасу у відеоформаті:

Дякуємо, що читаєте! Підписуйтесь щоб бути в курсі новин.

Більше інформації про війну, геополітику та гуманітарну ситуацію в розсилці від журналіста Олексія Мацукі.

Джерело