Ситуація на підконтрольних Росії територіях станом на 5 листопада — 06 листопада 2023 :: Донеччина

Суспільство

Водосховище Макіївське море на окупованій території Донецької області забруднюють водою із каналізації. Місцеві жителі кажуть, що від ставків, що ведуть до водосховища, виходить неприємний запах, а вся риба загинула.

Бойові дії

4 листопада у Керчі пролунали вибухи. Згодом було опубліковано кадри влучення по суднобудівному заводу, внаслідок чого на підприємстві почалася пожежа. У ЗСУ та Міноборони РФ підтвердили ракетний удар по суднобудівному заводу в Керчі.

В угрупуванні «ДНР» заявили, що за добу на захопленій РФ частині Донецької області в ході обстрілів загинули двоє людей у Докучаєвську, поранено ще двоє, зокрема дитина 2010 року народження. Пошкоджено 27 житлових будинків у Докучаєвську та Горлівці, а також два об’єкти цивільної інфраструктури.

3 листопада у прифронтовому селі Запорізької області російська ракета влучила ускупчення військових 128 окремої гірничо-штурмової Закарпатської бригади, яких зібрали та вибудували для урочистостей до Дня ракетних військ та артилерії. Загинуло понад 20 військових.

В окупованому селищі Сєдове Донецької області горить склад боєприпасів російських сил увечері 5 листопада.

Новини Донбасу у відеоформаті:

Дякуємо, що читаєте! Підписуйтесь щоб бути в курсі новин.

Більше інформації про війну, геополітику та гуманітарну ситуацію в розсилці від журналіста Олексія Мацукі.

Джерело