Чи має Єрмак президентські амбіції » Экономика | Ekonomist

Прикметною рисою функціонування державного апарату стало посилення ролі Офісу Президента України у прийнятті найважливіших рішень як в частині формування економічної політики, так і в частині визначення зовнішніх векторів. Значною мірою посилення ролі Офісу Президента зумовлено лідерськими якостями Андрія Єрмака.

У великому інтерв’ю виданню «Фокус» Андрій Єрмак розвіяв чутки щодо своєї можливої участі у наступних виборах Президента України.

«Я вважаю, що у нас зараз найкращий президент за весь час. Я завжди повторював, що прийшов з ним і піду з ним. Президент залишився порядною, чесною людиною. За короткий час йому довелося стати спеціалістом у багатьох областях. Він сам завжди приймає рішення і в будь-якому питанні докопується до істини», – зазначив Єрмак.

Зазначимо, що в новітній історії України посада керівника «президентської канцелярії» завжди було ключовою ланкою у вищому політичному істеблішменті. Попередники Андрія Єрмака також мали вагомий вплив на прийняття доленосних для держави рішень.

Економіст

Источник

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий