Як перетворити проблеми економіки України на великі можливості » Экономика | Ekonomist

Віктор Галасюк завжди відзначався безкомпромісною позицією в частині відродження промислового потенціалу України і дуже багато зробив на посаді керівника профільного комітету Верховної Ради України для підтримки вітчизняного товаровиробника.

На свій сторінці у Facebook Віктор Галасюк запропонував власний варіант перетворення хронічних проблем економіки України у великі можливості і назвав це явище «економічним айкідо».

«Якщо б у нас не було так погано з енергоефективністю, не вдалося б залучити мільярди інвестицій в енергомодернізацію. Зношені мережі, дороги, мости, залізниця – супер можливість для великого будівництва і великого виробництва. Архаїчна й неефективна система освіти – можливість зробити освітню революцію і стати глобальним education hub. Повільне економічне зростання – можливість випередити усі очікування і здивувати світ, здійснивши економічне диво», – розмірковує Віктор Галасюк.

Зазначимо, Віктор Галасюк є Президентом Української асоціації Римського клубу. У VIII скликанні Верховної Ради України Віктор Галасюк очолював Комітет з питань промислової політики та підприємництва. Був активним прихильником прийняття законодавства про локалізацію промислового виробництва, що дало б можливість зменшити імпортозалежність національної економіки.

Економіст

Источник

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий