Що чекає на гривню в контексті глобальної кризи » Экономика | Ekonomist

В глобальній економіці розпочався відтік капіталів з ринків, що розвиваються до яких належить Україна. Цьому сприяли ряд причин: монетарна політик ФРС, політичний криза в Казахстані та економічні суперечки.

В Україні курс безготівкового долара наблизився до рівня 27,50 гривень. Національному банку довелося провести три інтервенції поспіль, щоб стримати падіння національної валюти.

Перший раз регулятор вийшов з продажем на рівні 27,45 гривень, потім продав 50 млн. доларів за ціною 27,47 гривень, після чого виставив ще один ордер на продаж за ціною 27,49. Сьогодні тиск на гривню збережеться; все залежатиме від того, наскільки активно та на якому рівні Національний банк проводитиме інтервенції. Без участі НБУ рівень 27,50 утримати не зможуть.

Подальші торги на тижні очікуються на рівні 27,45/27,55 – ціна заявок на купівлю/продаж відповідно.

Ціна готівкового долара в оптових обмінниках України зросла ще на 10 копійок. Вранці «американця» продавали по 27,47-27,48 гривень, а надвечір цінник підскочив до 27,57-27,58 гривень. Деякі оптовики поставили надвечір курс продажу долара 27,60. Сьогодні вранці продаж стартуватиме з 27,58-27,60 гривень. Далі готівковий ринок уважно спостерігатиме за тим, що відбувається на міжбанку і точно копіюватиме всі його рухи. У разі виникнення найменших ознак гальмування зростання безготівкового долара на готівковому ринку, можливий швидкий розворот і початок зниження цінників.

Источник

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий