Херсонець Назар Чапурін  здобув першість на міжнародному турнірі з вільної боротьби.

Про це повідомили у Херсонській ОВА.

Зазначається, що міжнародні змагання «Tallinn open» з вільної боротьби серед молодих спортсменів відбулися в Естонії.

Переможцем турніру серед молодших юнаків  у ваговій категорії до 35 кг став вихованець Херсонської дитячо–юнацької спортивної школи з вільної боротьби Назар Чапурін

Нагадаємо, 26 березня Дніпрі відбудеться волейбольний турнір, присвячений бериславській спортшколі.

Станом на січень 2024 року на території правобережжя Херсонської області внаслідок російських обстрілів було пошкоджено 21 заклад фізичної культури та спорту.