Херсонський прокремлівський «телеканал» «офіційно» став прислужником окупантів

Прокремлівське медіа, яке називає себе «телеканал «Таврія», 17 травня 2023 отримало реєстрацію роскомнагляду, тобто «офіційно» стало «російським ЗМІ».

Про це херсонські пропагандисти повідомили в Телеграм-каналі «Таврії».

«І ось, 17 травня 2023 року, роскомнагляд зареєстрував телеканал та радіо «Таврія». На сьогоднішній день наш канал є першим і єдиним акредитованим ЗМІ в регіоні», – йдеться в повідомленні.

Тобто, можна зробити висновок, що до 17 травня створені російськими окупантами в Херсоні медіа з назвою «Таврія» були чим завгодно, але навіть не «російськими ЗМІ». А зараз незрозуміло чим залишаються інші створені окупантами і підконтрольні їм медійні ресурси на кшталт тієї ж «Наддніпрянської правди».

В повідомленні про реєстрацію «Таврії» пропагандисти згадують «теракт по відношенню до мирного населення» і в котрий раз звинувачують в ньому ЗСУ. Мається на увазі потрапляння співробітників медіа під обстріл в жовтні 2022 року на переправі біля Антонівського мосту. Також повідомляється про начебто двох загиблих співробітників каналу, хоча раніше повідомлялося про одного: громадянина РФ Олега Клокова, який приїхав в Херсон з Санкт-Петербурга. Другий загиблий – дідусь співробітниці медіа Владислави Луговської, і раніше не повідомлялося, що він – співробітник «Таврії».

І цього разу пропагандисти теж «забули» згадати, що їх чомусь вивозили майже вночі, під час дії оголошеної окупантами комендантської години, коли переправою користувалися лише російські військові. Навіть співробітники «Таврії» опосередковано визнавали, що їх, по суті, відправили на заклання.   

Зараз «телеканал «Таврія» розташований в окупованому росіянами місті Генічеську і працює на рівні, співставним хіба що з рівнем медіа гіперлокального масштабу в глибокій російській провінції.

Джерело