Окупанти мріють про туристичний сезон на  Херсонщині і збирають готельєрів на «конференцію»

Підконтрольне російським окупантам так зване «міністерство туризму Херсонської області» анонсувало конференцію для готельєрів, яку планує провести в місті Скадовську, розташованому на окупованій частині Херсонської області.

Про це повідомляється в Телеграм-каналі «міністерства».

«На конференції виступлять представники Федеральної податкової служби, юридичного відділу міністерства туризму Херсонської області та адміністрації Скадовського муніципального округу. Як заявили організатори, мета заходу полягає у тому, щоб допомогти підприємствам у сфері туризму адаптуватися до російського правового поля. На конференції також дадуть відповідь на актуальні для учасників питання, у тому числі пов’язані з налагодженням ефективної взаємодії з міністерством туризму», – йдеться в повідомленні.

Тобто окупанти вважають, що на Херсонщині відбудеться туристичний сезон-2023 в умовах величезної мілітарізованості частини Херсонської області, розташованої на лівому березі Дніпра, а також в умовах постійної загрози активізації військових дій.

Напевне, туристи із задоволенням відвідуватимуть херсонські курорти, проїжджаючи через блок-пости з тривалими і принизливими перевірками, а також із задоволенням відпочиватимуть, намагаючись не порушити комендантську годину та інші обмеження, запроваджені окупантами.

Нагадаємо, російські окупанти продовжують грабувати жителів лівобережної Херсонщини.

Джерело