Батька харківського невдахи-гауляйтера хочуть звільнити

Фото: Харківський антикорупційний центр Рішення має ухвалити Харківська обласна рада.

Причиною звільнення стало закінчення строку дії контракту.

Батька Дмитра Святаша, якого готували «керувати» Харківщиною під час окупації Росією, Володимира Святаша, хочуть звільнити з посади генерального директора комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Обласний центр медичної статистики, здорового способу життя та інформаційно-аналітичної статистики». Про це стало відомо з відповідного проєкту рішення на сайті облради.

У пояснювальній записці сказано, що із Святашем-старшим був укладений контракт щодо зайняття посади гендиректора у Центрі медичної статистики 15 березня 2018 року. 15 березня 2023 року закінчується строк дії цього контракту, у цей день його повинні звільнити.

«У зв’язку із закінченням повноважень, наданих Святашу Володимиру Миколайовичу як генеральному директору комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Обласний центр медичної статистики, здорового способу життя та інформаційно-аналітичної статистики» … підготовлено проєкт рішення обласної ради «Про звільнення Святаша Володимира Миколайовича з посади генерального директора…», — зазначено у пояснювальній записці.

Зазначимо, ухвалити рішення про звільнення Володимира Святаша мають депутати Харківської обласної ради на сесії, яка має відбутися у лютому. Сам Святаш-старший також є депутатом облради.

Як писав KHARKIV Today, у жовтні 2022 року фракція «Блок Кернеса — Успішний Харків» у Харківській обласній раді на засіданні виключила трьох депутатів — Альберта Кононенка, Павла Столбового та Володимира Святаша.

Святаш-старший перебуває за межами України. Він виїхав до Росії напередодні повномасштабного вторгнення, а його син мав стати «гауляйтером» Харківщини одразу після «перемоги Росії».

Джерело