Без тепла залишається понад 15% Харківщини

Фото: Андрей Мариенко/KHARKIV Today   У домівках деяких жителів Харківської області опалювальний сезон не розпочнеться.

Не всі понівечені війною котельні зможуть відновити цьогоріч. 

У Харкові та області вже запустили 435 котелень і теплових пунктів, що становить 83% від загальної кількості. На звільненій Харківщині є такі деокуповані міста, де на тепло можуть розраховувати не всі. Про це 10 листопада повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.  

«У кожному населеному пункті ситуація своя. Наприклад, по Вовчанську ми розуміємо, що наразі із запуском місцевих котелень — це дуже важко і, скоріше за все, ми їх не запустимо, оскільки вони на газу, а газ цей населений пункт отримував транзитом із Росії. Коли ми говоримо про Купʼянськ чи Ізюм, то там ситуація так само різниться. У Купʼянську майже всі абсолютно котельні цілі і вони будуть запущені, частина з них вже працює. Якщо ми говоримо про Ізюм, то з 22 котелень, які там існували, шість ми запускаємо, тому що інші просто банально зруйновані і ми їх відновити на цей опалювальний сезон не встигнемо.

Раніше повідомляли: Мешканцям звільненої Харківщини знову пропонують зимувати на заході України

Нагадаємо, громаду в Харківській області залишають без опалення на кілька годин. Тепловики мають дотримуватися встановлених лімітів газу.

Джерело