Через війну Харківська область втратила 30% доходу

Иллюстративное фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today  В області почали поновлювати економіку.

Багато підприємств зруйновано внаслідок обстрілу.

Через війну Харківська область втратила 30% доходу. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синегубов в інтерв’ю «Діловій столиці».

«У нас відбулося значне просідання обласного бюджету. Майже на 30% доходна частина впала. Звичайно, у нас є велика кількість зруйнованих підприємств. У тому числі підприємства, які входили до Топ-10 платників податків нашої держави», — сказав Синегубов.

Як зазначив голова Харківської ОВ, під час візиту до Харкова Президент України Володимир Зеленський поставив завдання – з’ясувати, що необхідно підприємцям, щоб відновити роботу своїх підприємств саме на території Харківської області. Переговори з тими, хто хоче евакуюватися, вже проводяться, робота з відновлення економіки розпочато.

Як писав KHARKIV Today, станом на 1 червня у Харкові працювали 166 супермаркетів, близько 190 аптек та 32 ринку. Окрім супермаркетів, аптек та ринків, щодня відновлюють роботу магазини непродовольчих товарів, ресторани, кафе та кав’ярні, літні майданчики, салони краси, магазини побутової та електротехніки, будівельних матеріалів та косметичних товарів, заклади побутового обслуговування населення.

Джерело