Харківська область отримає 250 мільйонів гривень на відновлення

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today Кабінет Міністрів України ухвалив рішення.

Вже виділено 1,4 мільярда гривень на відновлення п’яти регіонів України, що найбільш постраждали від війни.

26 квітня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про виділення 400 мільйонів гривень на відновлення інфраструктури після війни, 250 мільйонів з них надішлють Харківській області. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Додаткові 400 мільйонів гривень уряд спрямовує на відновлення критичної інфраструктури нашої країни, — написав Шмигаль у своєму Telegram. — 250 мільйонів гривень для Харківської області. Ці кошти на ліквідацію наслідків бойових дій та відновлення критичної інфраструктури, яка постраждала внаслідок обстрілу».

Окрім Харківської області, ухвалили рішення щодо виділення коштів для Чернігівської області (150 мільйонів гривень на відновлення водопостачання).

Зазначимо, на сьогоднішній день Кабінет Міністрів України виділив 1,4 мільярда гривень на відновлення п’яти регіонів (сюди входять відновлення доріг та мостів, подачі води, світла і газу).

Як писав KHARKIV Today, раніше Ігор Терехов заявив, що після війни у Харкові створюватимуть новий архітектурний простір, але із збереженням старих традицій — без «коробок», оскільки кожен мікрорайон має відрізнятись один від одного.

Джерело