Холодноярівці відбили ще одно село на Харківщині

Скрін: «Суспільне». Офіційного підтвердження у зведеннях Генштабу поки що не було.

Лінія фронту на півдні Харківської області посунулася.

Військові 93-ї бригади «Холодний Яр» звільнили від окупантів село в Ізюмському районі Дібрівне (знаходиться на південь від Ізюму).

«Бригада відтіснила ворога за село Дібрівне і пересунула лінію фронту. Відрізані від постачання, окупанти тікали, кидаючи техніку. Щоправда, перед відходом рясно замінували село протипіхотними та протитанковими мінами», — повідомили в бригаді.  

Від села, зауважують бійці, мало що залишилося:майже усі хати окупанти знищили, багато територій заміновано. У цьому селі стояло кілька рот противника, було багато техніки, кількадесят танків і стільки ж БМП. За словами офіцера 93- ї бригади Олександра, окупанти втратили багато техніки, щось були змушені кинути під час наступу ЗСУ. Так, одна з БМП-3 стане «донором» для української техніки, інша після невеликого обстеження буде бити окупанта.

Треба зазначити, в офіційних повідомленнях Генштабу поки що це село не фігурувало: учора представник ГШ бригадний генерал Олексій Громов говорив про те, що українські війська покращили тактичне положення та просунулися вглиб оборони противника в районах населених пунктів Бражківка, Сулигівка, звільнили село Дмитрівка (північніше Дібрівного).

Джерело