Жителів попереджають щодо фейкового Telegram-каналу про відключення світла

"Укренерго" не створювало спеціальних Telegram-каналів про відключення електрики.

У соціальних мережах розповсюджують інформацію про нібито створений Telegram-канал «Укренерго» для сповіщення про відключення світла.

Компанія «Укренерго» не створювала жодних спеціальних каналів про відключення електроенергії. Інформація про такий Telegram-канал, що розповсюджується, є фейком. Про це повідомили у національній енергетичній компанії «Укренерго».

«Це чергова брехня. Її мета — збурити людей, утомлених відключеннями електроенергії, які застосовуються як вимушений захід внаслідок пошкодження енергетичної інфраструктури ракетними ударами ворога, — пояснили в національній енергетичній компанії. — «Укренерго» не володіє інформацією, про відключення саме на вашій вулиці та будинку. Графіки планових відключень складають та застосовують обленерго».

Зазначимо, інформацію про введення планових або аварійних відключень в Україні публікують на офіційній сторінці «Укренерго» у  Facebook (посилання) та офіційному Telegram-каналі (посилання).

Графік планових відключень по Україні, які впроваджують обленерго, можна знайти за посиланням.

Новий графік для Харківської області з понеділка 21 листопада по пʼятницю 25 листопада — тут. У документі дванадцять черг, як і було раніше. Світло у кожної групи споживачів вимикатимуть на три години в день. Самі черги змінилися.

Джерело