Ми не маємо інформації, що у ворога достатньо сил для нового штурму Харкова — голова ОВА

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today У Харківській ОВА заслухали розвідку.

Інформація про нову спробу взяти Харків – чутки.

Російські окупанти не залишили плани захопити Харків — спроби ще будуть, але сьогодні інформації про готовність російської армії до нового штурму немає. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синегубов в інтерв’ю «Діловій столиці».

«Люди бояться, люди налякані з 24 числа. Вони, на жаль, часом прислухаються до чуток. Ось зараз хтось розпустив чутки, що буквально на завтра або післязавтра готується масштабне вторгнення і нова спроба взяти Харків. Ми зараз проводили чергову нараду з військовими, заслуховували розвідку: ми не маємо такої інформації, що ворог готовий і має достатньо сил для нового штурму», — пояснив Олег Синегубов.

Голова Харківської ОВ наголосив: захоплення Харкова — це стратегічна мета окупантів, але Харків готовий до оборони.

Незважаючи на страх через можливий новий напад, люди продовжують повертатися до Харкова. За інформацією Олега Синегубова, щодня на залізничному транспорті прибуває до Харкова понад 2000 людей, багато хто повертається на власному автотранспорті. Проте перебувати у місті все ще небезпечно.

«Люди повертаються, незважаючи на те, що ми постійно повідомляємо, що перебувати на вулицях Харкова ще небезпечно. І це ми робитимемо постійно, поки у нас триватимуть на території Харкова та Харківської області бойові дії. Тому що, враховуючи озброєння, яке застосовується, реактивні системи залпового вогню, може прилетіти в будь-яку точку Харкова», — зазначив Синегубов.

Як писав KHARKIV Today, російські окупанти застосували фосфорні боєприпаси в районі населеного пункту Черкаські Тишки Харківського району. На слобожанському напрямі завершили перегрупування військ і ведуть наступ у напрямках Долгенько — Долина та Бражківка — Вернопілля.

Джерело