«Ми тут назавжди»: окупанти марять приєднати захоплену частину Харківщини до Росії

Скрін: Відео Гауляйтер окупованої частини Харківщини приймав секретаря генеральної ради партії "Єдина Росія" Андрія Турчака.

Пропагандисти створюють ілюзію того, що мешканці окупованих населених пунктів прагнуть отримати російське громадянство і стати частиною держави-терориста. 

До окупованого Ізюму приїздив секретар генеральної ради партії «Єдина Росія» Андрій Турчак. У зруйнованому місті він відкрив іще один «центр допомоги партії» та не забув про пропаганду. Усе це відбувалося у захопленій будівлі супермаркету АТБ.  

«Росія стає все ближче і ближче, я б навіть сказав, що вже факт очевидний, що Росія тут назавжди. Росія звідси нікуди не піде», — заявив Турчак. 

Не менш одіозну заяву зробив гауляйтер захопленої частини Харківщини Віталій Ганчев. Він запевняє, люди ставлять безліч питань щодо набуття громадянства Російської федерації. Російське інформаційне агентство «ТАРС» пише, що влада та мешканці «звільнених територій Харківської області» прагнуть того, щоб регіон увійшов до складу Росії. 

«Наше управління йде до того, що все-таки ми прагнемо до Росії. І всі люди зараз, коли чують від керівництва, що тут встановилася влада, є певна вертикаль, вони вже бачать нормативно-правові документи, які ми видаємо, бачать як заходить сюди рубль, дуже щільно, займаючи основну нішу економіки, і люди вже починають перебудовуватися», — розповів Ганчев.

Раніше повідомляли: В окупованому селищі на Харківщині палає логістична база росіян

Нагадаємо, за час війни загинули щонайменше 932 мирних мешканців Харківщини, з яких 45 — діти. 

Джерело