На Північній Салтівці обіцяють протягом тижня відновити подачу електрики

Фото: «Харьковоблэнерго» На підстанції "Московській" триває ремонт.

Частину Салтівського житлового масиву, а також торгові центри «Караван», «Дафі» та «Епіцентр» найближчим часом підключать до електрики.

На підстанції «Московська» третій день триває ремонт. Вона сильно постраждала від ворожого обстрілу: на території об’єкту багато вирв від вибухів снарядів. Силові трансформатори не постраждали, тому відновити роботу підстанції можна буде за тиждень, у крайньому випадку — через 10 днів.

Фото: «Харківобленерго»

«Уламки від вибухів розбили ошиновку, трансформатори току і напруги, обладнання релейного захисту, розмикачі та радіатори охолодження силових трансформаторів. Усі ці пошкодження серйозні, але не критичні. На ремонт обладнання підстанції знадобиться декілька днів», — розповіли в «Харківобленерго».

Фото: «Харківобленерго»

Після закінчення робіт до підстанції знову підключать житлові будинки на Північній Салтівці. Наразі вони частково підключені від інших підстанцій, частково залишаються без електрики. Також підстанція забезпечує електроенергією метрополітен, лінії міського транспорту, торгові центри «Караван», «Дафі» та «Епіцентр».

Як писав KHARKIV Today, квитанції за електрику, а також газ цього місяця отримають не всі харків’яни. Вони будуть доступні лише в окремих безпечних районах.

Джерело