«Окупанти планують відновити наступ на Харків» — заступниця комбата

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today  Українська армія надійно тримає позиції на Ізюмському та Харківському напрямках.

Росія продовжує стягувати у Харківську область своїх солдатів.

Російські окупанти планують відновити наступ на Харків, проте захопити місто їм не вдасться. Про це повідомила в ефірі телеканалу «Еспресо» заступниця командира батальйону «Карпатська Січ» Марія Чашка. На даний момент окупанти концентрують сили на Ізюмському напрямку, через що їхні позиції на Донбасі трохи слабшають.

«Вони однозначно хотіли б це зробити [оточити Харків — ред.]. Вони мають це в планах того, що ми бачимо. Але ми абсолютно впевнені, що це їм абсолютно не вдасться, тому що ми надійно стоїмо, у нас є достатньо зброї, щоб не дати їм це зробити, ми маємо достатньо духу, щоб не дати їм це зробити. І ситуація зараз виглядає так, що чим більше ми тримаємо напрямок Ізюмський, Харківський, чим більше вони сили до нас підтягують, а ми їх знищуємо, тим легше може стати нашим побратимам у Донецькій та Луганській областях. І вони теж одержують великий опір там і тому їм не вистачає сили на Харківщину та Харків, зокрема. Тож бої відбуваються. Щоправда, сильні, жорсткі і все дуже непросто, але надійно, і я впевнена, що захопити їм не вдасться Харків», — сказала Марія Чашка.

Добровольчий батальйон «Карпатська Січ» понад місяць виконує завдання на Харківському напрямку (неподалік Ізюма).

Як писав KHARKIV Today, 30 травня російські окупанти  проводили штурм у районі населеного пункту Довгеньке (напрямок до Слов’янська), Проте спроба не вдалася і вони відійшли на раніше зайняті позиції.

Джерело