Окупанти замінували дорогу за 30 кілометрів від Харкова

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today Населені пункти Харківської області обстрілюють з артилерії та реактивних систем залпового вогню.

На Харківському напрямку загарбники намагаються утримати зайняті позиції та йти у штурм на окремих ділянках по всій лінії фронту.

Увечері 6 липня російські окупанти дистанційно замінували автомобільні дороги біля села Шестакове у Харківській області  (Вочанський напрямок). Таким чином вони намагаються перерізати логістичні ланцюги постачання сил ЗСУ. На цьому напрямку тривають бойові дії, окупанти хочуть повернути під свій контроль втрачені у травні Верхній Салтів та Байрак, Старий Салтів і Перемогу.

Крім того, за минулу добу на Харківському напрямку російські військові стріляли з артилерії по населених пунктах на північ від Харкова — у напрямку Слатине, Мала Данилівка, Руські Тишки, Веселе, Кутузівка, Пришиб. Крім того, гатили по Гучарівці недалеко від Ізюму, повідомили у Генштабі.

На Слов’янському напрямку під обстріл потрапили райони населених пунктів Долина, Курулька, Мазанівка, Богородичне, Адамівка та Чепіль. Загарбники здійснювали обстріли зі ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню. На цьому ж напрямку ворог намагався проводити штурм.

Як писав KHARKIV Today, 4 липня російські військові дистанційно замінували місцевість неподалік села Черкаські Тишки у Харківському районі, аби завадити логістичному забезпеченню підрозділів Сил оборони України.

Джерело