Противник готується до наступу на одному з напрямків у Харківській області

Фото: Генштаб Минулої доби росіяни обстріляли 19 населених пунктів Харківщини.

Російська Федерація зосереджує зусилля на веденні наступальних дій, зокрема на Куп’янському напрямку.

Про це йдеться в ранковому зведенні Генштабу.

Минулої доби на Слобожанському напрямку наступальних угруповань противника не виявлено. Водночас противник обстріляв Олександрівку, Глибоке, Красне, Зелене, Нескучне, Старицю, Огірцеве,  Вовчанськ, Бударки, Чугунівку та Великий Бурлук на Харківщині. 

На Куп’янському напрямку ворог обстріляв з танків та артилерії райони населених пунктів Новомлинськ, Дворічна, Гряниківка, Синьківка, Куп’янськ, Піщане, Кислівка та Крохмальне Харківської області.

Нагадаємо, у ГУР Міноборони казали, що російські окупанти можуть знову спробувати перейти державний кордон України на Куп’янському напрямку. Про це повідомив заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

«Так, лютий-березень будуть активні бойові дії, і саме в Луганській і Донецькій областях. Ми ще бачимо зараз перекидання 2-ї механізованої дивізії 1-ї танкової армії з Білорусі. Не виключаємо, що вони можуть знову спробувати зайти на нашу територію через кордон, це Куп’янський напрямок, можливе і відновлення наступальних дій з метою повернення під контроль раніше захоплених ворогом територій в Луганській області», — сказав Скібіцький.

У ГУР зазначили, що ЗСУ готові до оборони кордону.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області набирають добровольців у «Гвардію наступу».

Джерело