Російські диверсанти намагалися зайти в Харківську область

Фото: KHARKIV Today. По всій лінії фронту тривають обстріли.

Окупанти продовжували обстрілювати прикордонні села Харківщини.

Минулої доби російська армія продовжувала тероризувати мирне населення. Були обстріляні райони населених пунктів Стрілеча, Глибоке, Красне, Ізбицьке та Огірцеве на півночі та північному сході Харківської області (Харківський і Чугуївський райони).

Окрім того, окупанти здійснили закидання диверсійно-розвідувальної групи у районі села Стариця (неподалік Вовчанська, на кордоні з РФ, за 90 кілометрів від Харкова).

«ДРГ знешкоджена вогнем наших підрозділів. Ворог відійшов», — повідомляє Генштаб.

На Куп’янському та Лиманському напрямках окупанти вели оборону, здійснювали обстріли з танків та артилерії, зокрема в районах населених пунктів Кислівка, Табаївка, Крохмальне, Берестове і Вишневе.

Тим часом у Бєлгородській області, у прикордонних районах, противник утримує угруповання військ для проведення демонстраційних дій.

Нагадаємо, неподалік українсько-російського кордону Росія почала будувати нові оборонні споруди. Про це напередодні повідомив губернатор Бєлгородщини, а потім показав фото «укріплень». Судячи з них, оборонятися збираються на підступах до міста. Обабіч траси, що веде від Гоптівки до Бєлгорода, техніка копає рови. Гладков назвав це «засічною лінією».

Джерело