Спалили живцем дитину: росіяни влаштували катівню в окупованому селі у Харківській області

Фото: ГУ НП в Харьковской области. Військові злочини російської армії були виявлені після визволення села українською армією.

У звільненому селі Гусарівка на південь від Балаклії продовжують збирати докази злочинів проти людства, скоєних військовими РФ у березні 2022 року.

Вже зараз достеменно відомо, що у селі Гусарівка, де до російської війни жили трохи більше 1000 осіб, була комендатура військових РФ. Вона розміщувалася на території одного з дворів. У льоху цього двору знайдено три понівечені тіла зі слідами тортур. Серед загиблих — дитина, повідомили у поліції. Особи загиблих встановлюються.

«Під час документування злочинів військових Росії слідчі виявили на території приватного будинку в підвальному приміщенні три понівечені тіла. Особи загиблих встановлюються. За даними слідства, під час огляду тіл виявлено сліди тривалого знущання. Люди були спалені живцем. Серед закатованих є одна дитина», — повідомили у поліції.

Ще одну людину, місцевого фельдшера, росіяни катували, зв’язали йому руки, потім застрелили недалеко від приміщення сільськогосподарського підприємства, де і було знайдено тіло загиблого.

Злочини російської армії були задокументовані також на трасі біля Гусарівки. В автомобілі, по якому було здійснено обстріл з артилерійської зброї, була родина. Чоловік, жінка та трирічна дитина, повідомляють у поліції, загинули.

Місцеві жителі Гусарівки повідомляють, що під час окупації росіяни поводилися зухвало, грабували мешканців, забирали їхні автомобілі та забороняли пересуватися селом. Досі не можуть знайти кількох людей.

Слідчі продовжують збирати докази воєнних злочинів РФ у Гусарівці.

Як повідомляв раніше KHARKIV Today, за даними, встановленими на території Гусарівки, розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Джерело