Тайвань дасть на відновлення Харкова два мільйони доларів

Иллюстративное фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today Гроші спрямують на реконструкцію зруйнованої окупантами цивільної інфраструктури.

Ігореві Терехову дзвонив міністр закордонних справ Тайваню.

Тайвань пожертвує п’ятьом українським містам, що постраждали від війни, шість мільйонів доларів на відновлення шкіл та цивільної інфраструктури. Про це 31 травня повідомив телеканал CNN  із посиланням на Міністерство закордонних справ Тайваню.

У телефонній розмові з мером Харкова Ігорем Тереховим міністр закордонних справ Тайваню Джозеф Ву сказав, що Тайбей пожертвує 2 000 000 доларів Харкову та додатково по 500 000 доларів Чернігову, Миколаєву, Сумам і Запоріжжю.

«Народ Тайваню співчуває та підтримує народ України, оскільки ми вже давно стикаємося з погрозами з боку Китаю. Ми сподіваємось, що наша допомога у відновленні сильно зруйнованої цивільної інфраструктури може пом’якшити наслідки війни для українського народу», — сказав Ву Терехову.

Мер Харкова подякував міністру закордонних справ Тайваню і сказав, що чекатиме його у місті після війни.

Раніше повідомляли: Ігор Терехов хоче, щоб харків’яни отримали гроші за зруйноване житло

У квітні Тайбей оголосив про пожертву Україні у розмірі 8 800 000 доларів. Також Тайвань доставив в Україну 582 тонни допомоги і припасів.

Джерело