У боях на Харківщині загинув директор видавництва

Фото: Володимир Чеповий / Facebook Володимиру Чеповому було 55 років.

Володимир Чеповий отримав смертельне поранення в бою на Ізюмському напрямку.

На початку червня загинув відомий видавець та журналіст Володимир Чеповий. Його тіло змогли ідентифікувати тільки 21 червня. Про це повідомили у Національній спілці журналістів України з посиланням на речницю заступника голови Київської міської державної адміністрації Людмилу Шикоту.

«Володимир Чеповий пішов на фронт добровольцем територіальної оборони і загинув у перші тижні червня. Тіло лише вчора ідентифікували», — написав Віталій Кулик на своїй сторінці Facebook.

Зазначимо, Володимир Чеповий був генеральним директором видавництва «Бліц-інформ» та шеф-редактором журналу «Бізнес». Йому було 55 років. Чеповий родом із села Цимбалівка Хмельницької області. Як розказали у Національній спілці журналістів України, Володимир Чеповий після того, як залишив військову службу у 1990 році, з групою колишніх офіцерів заснував видавництво «Бліц-інформ». Йому належить авторство книг «Бізнес – найчесніша гра», «Я прокинувся щасливим», «Перехрестя», «Твоє щастя – вибір нової Цивілізації».

За інформацією НСЖУ, Володимир Чеповий став 34-м медійником, який загинув з початку війни.

Як писав KHARKIV Today, 9 червня у бою на Ізюмському напрямку загинув голова громадської ініціативи «Захистимо Протасів Яр» і розвідник 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Роман Ратушний. Він пішов на війну з першого дня російського вторгнення, з лютого захищав Київ, Сумську область, у квітні з підрозділом був перекинутий на Ізюмський напрямок.

Джерело