У Харкові убезпечили роботу тепловиків

Фото: ХТМ Відтепер диспетчерська служба працюватиме у бомбосховищі.

Центральна диспетчерська служба КП «Харківські теплові мережі» відтепер цілодобово працює у бомбосховищі.

Під час війни об’єкти енергетичної інфраструктури постійно знаходяться у зоні небезпеки, а харківські теплоенергетики вже восьмий місяць поспіль працюють за графіком 24/7. Тож завдання керівництва — убезпечити персонал ТЕЦ та котелень і мінімізувати ризики, пов’язані із цілодобовим графіком роботи, — зауважили в ХТМ.

Як розповіли на підприємстві, бомбосховище існувало як додаткове приміщення ще за радянських часів. Нещодавно там зробили ремонт: замінили підлогу, поштукатурили та пофарбували стіни, відновили роботу вентиляції та провели центральне опалення, замінили усі комунікації, провели зв’язок та інтернет, а також відремонтували санвузли та усі додаткові приміщення, необхідні для нормальної життєдіяльності персоналу, який має працювати цілодобово і за будь-яких умов.

«Також провели технічне переоснащення самої служби. Триває поступове впровадження нового програмно-технічного комплексу управління мережами, який в першу чергу дозволить дистанційно керувати основними процесами», — розповіли на підприємстві.

Диспетчерська служба Харківських тепломереж у бомбосховищі. Фото: ХТМ

Персонал станції за старим принципом роботи має постійно знаходитися у приміщенні зали. Встановлені  в машинному залі камери спостереження дозволять керувати котлами та турбінами із безпечного місця. Усі датчики будуть виводитися на монітор комп’ютера, — розповів заступник технічного директора Олексій Лука.

Як писав KHARKIV Today, тепловики роблять буржуйки для харків’ян.

Джерело