У Львові попрощалися з полковником Нацгвардії Аллеровим, який загинув у Харківській області

Фото: Нацгвардия Украины Владислав Аллеров захищав Україну з 2014 року.

Владислав Аллеров отримав смертельне поранення, коли закрив собою пораненого побратима та евакуаційну групу.

1 червня на Личаківському цвинтарі у Львові попрощалися з командиром окремого загону спеціального призначення Західного територіального управління Національної гвардії України, 37-річним полковником Владиславом Аллеровим, який загинув 30 травня неподалік Ізюма. Про це повідомили у Національній гвардії України.

Владислав Аллеров служив у найгарячіших точках з 2014 року. З початком повномасштабного вторгнення Росії продовжив службу. Як зазначили у Нацгвардії, Владислав Аллеров проводив успішні операції, під його керівництвом було знищено не один десяток військової техніки окупантів, командні пункти і солдати. Загинув у бою з окупантами у Харківській області, коли стримував прорив окупаційних військ та під обстрілом рятував свого побратима і евакуаційну групу.

«Група полковника вступила у вогневий контакт із противником і знищила ворога. Бойові групи відважно давали відсіч і стримували прорив окупаційних військ. Бої велися під час сильних артилерійських обстрілів. Полковник Аллеров побачив, що один з побратимів отримав осколкове поранення нижніх кінцівок, миттєво кинувся йому на допомогу, наклавши турнікети, пораненого товариша передав групі евакуації та продовжив запеклий бій. Щільним вогнем, не шкодуючи себе, Владислав під обстрілом ворожої артилерії та мінометів забезпечив відхід групи. На жаль, саме тоді він отримав поранення, не сумісне із життям», — розповіли у Нацгвардії України.

Владислав Аллеров — син генерал-полковника Юрія Аллерова, який командував Силами оборони України у 2014 році, а з грудня 2015 до травня 2019 був командувачем Національної гвардії України.

Фото: Нацгвардія України

Як писав KHARKIV Today, 27 травня у Харківській області загинув артилерист 93-ї бригади, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу Сергій Карнаухов. Сергій Карнаухов шість років служив в АТО та продовжив службу з початком повномасштабної війни.

Джерело