У Великдень окупанти вбили двох мешканців Харківської області

Фото: Харьковская областная прокуратура Понад десять людей поранено.

Під обстріл потрапили Олексіївка, Салтівка та Північна Салтівка у Харкові, місто Чугуїв, селища Золочів та Малинівка – в області.

У Великдень внаслідок обстрілу російськими окупантами загинули двоє жителів Харківської області — з Харкова та Чугуєва. У Великодню ніч у Харкові було поранено троє людей, днем ​​поранення отримали мешканці області: шестеро людей у ​​Чугуєві (зокрема, 11-річна дитина), п’ять — у Малинівці та одна — у Золочові. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Якщо ми говоримо про цю ніч, яка пройшла, ворог все одно продовжував обстріли і по місту Харкову. Знову Олексіївка, Салтівка, Північна Салтівка. Сьогодні вдень більше обстрілювали область — Чугуїв, Золочів. У нас зараз є 11 поранених, і двоє людей, на жаль, загинули», — сказав Синегубов.

Нагадаємо, через загрозу обстрілів російськими окупанти в Харківській області ухвалили рішення про скасування нічних богослужінь на Великдень і зміну часу комендантської години з 19:00 до 5:00. Крім того, мешканцям рекомендували не ходити до храмів, богослужіння транслювали онлайн.

Як зазначив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синегубов, більшість жителів Харківської області прислухалися до рекомендації та провели свято вдома.

«Усю минулу ніч і сьогодні Національна поліція патрулювала в посиленому режимі, стежачи за ситуацією. Упевнений, застосовані заходи значно знизили ризики для цивільних», — підкреслив Синегубов.

На Харківщині найгарячішою точкою залишається ізюмський напрямок. За словами Синегубова, українська армія стримує сили ворога і не дає йому просунутися далі — на територію Луганської та Донецької областей, збільшивши там свою військову присутність.

До Ізюма досі не вдається довезти гуманітарну допомогу, місто залишається в окупації. Узгодити евакуаційні маршрути також неможливо – російські військові відмовляються це робити. При цьому з Ізюмського району евакуація мешканців продовжується.

«Евакуацію, також маємо сказати, за ізюмським напрямком ми проводимо у двох населених пунктах — це місто Барвінкове, де вже на околицях його йдуть, власне кажучи, бої, на підступах, і місто Лозова (з цього району ми евакуювали понад 55 000 мешканців) «, — пояснив Синегубов.

Жителів Харківської області закликають не нехтувати сигналами повітряної тривоги та без необхідності не виходити на вулицю.

Джерело