Учасник АТО загинув під час захисту Харківської області

Андрей Ермаков. Фото: Facebook/Коломацкая громада Вибухова травма була несумісна з життям.

У Андрія Єрмакова залишилися дружина і син.

23 квітня у Балаклійському районі загинув житель Коломацької громади. Андрій Єрмаков родом із села Високопілля, йому було 50 років. Позиції ЗСУ, на яких стояв підрозділ Єрмакова, росіяни накрили мінометним вогнем. Вибухова травма воїна виявилася несумісною з життям. Про це повідомив голова Коломацької громади Володимир Гуртовий.

У довоєнний час воїн працював слюсарем на ТДВ «Новоіванівський цукрозавод», дорожником держпідприємства «Харківський облавтодор». Андрій Єрмаков був доброю і працьовитою людиною, люблячим чоловіком і батькмо. Вдома на нього чекали дружина Ганна і 27-річний син Дмитро.

Раніше повідомляли: Кулеметник із Харківської області загинув під мінометним обстрілом

У 2015-2016 роках боєць воював у зоні АТО — сержант, танкіст, старший водій-механік, відзначений державними відзнаками «Ветеран війни», «За участь в АТО».

«Учасник бойових дій Андрій Єрмаков на війну з російськими окупантами як резервіст був мобілізований вже 26 лютого. Простота та невимушеність у житті Андрія на війні-2022 поєднувалася з навичками та зосередженістю кулеметника», — розповів голова громади.

Джерело