Українська армія відбила атаки окупантів на Харківщині

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today Загарбники намагалися атакувати у напрямку Куп'янська та Гоптівки.

Окупанти продовжили обстріли з танків, мінометів та артилерії.

За минулу добу українська армія відбила атаки російських окупантів в районах населених пунктів Куп’янськ та Гоптівка. Про це повідомили у вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України.

На Слобожанському напрямку окупанти обстрілювали райони населених пунктів Гоптівка, Стрілеча, Козача Лопань, Кудіївка, Висока Яруга, Вовчанськ, Гатище, Бударки, Куп’янськ та Миколаївка.

Раніше повідомляли: Окупант на Харківщині пожалівся на комбрига та втрати у підрозділі

Як повідомили у Генштабі ЗСУ, через нестачу людей Росія проводить так звану «внутрішню мобілізацію». В Курській області вона триває під виглядом набору кандидатів до підрозділів матеріально-технічного забезпечення, в Нижньогородській області набирають співробітників організації «Атомохорона» нібито до підрозділів охорони важливих об’єктів.

«Кандидати, які підписали контракт, проходять тижневий курс стрілецької підготовки та одразу направляються на поповнення в зону бойових дій», — розповіли у Генштабі ЗСУ.

Крім того, у Біловодському районі на тимчасово окупованій території Луганської області окупанти оголосили новий набір до «підрозділів МВС». За інформацією Генштабу ЗСУ, це пов’язано з тим, що більшість штатних співробітників втекли до Росії або стали дезертирами.

Джерело