ЗСУ відбили шість населених пунктів у Харківській області

Фото: 92 бригада Захисники успішно наступають.

Ворог нарощує сили на окупованих територіях.

Під час контрнаступу в Харківській області українській армії вдалося вибити окупантів із чотирьох населених пунктів на Вовчанському напрямку та з двох — у напрямку Липців. Про це повідомили у вечірньому зведенні Генштабу. За результатами наступу підрозділами Сил оборони України відновлено контроль над селами Федорівка, Українка, Шестаково, Перемога (вздовж Старосалтівської траси), селом Олександрівка та частиною села Черкаські Тишки.

У Генштабі повідомляють, що на Слобожанському напрямку ворог продовжує нарощувати угруповання військ. Із району населеного пункту Уразово Білгородської області на територію України переміщують підрозділи зі складу Східного військового округу.

«Противник блокує окремі віддалені населені пункти Харківської області, проводить систематичні обстріли високої інтенсивності, у тому числі із застосуванням реактивних систем залпового вогню, по районах зосередження наших військ. Також ворог вів наступ у напрямку населеного пункту Нова Дмитрівка, успіху не мав», — розповіли захисники.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ЗСУ звільнили Момотово, Кутузівку, Молодову та Старий Салтов на Вовчанському напрямку.

Джерело