Голова Хмельницької обласної ради відзначила кращих підприємців області

Сьогодні у Україні відзначають День підприємця.

Напередодні свята голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілась із підприємцями області та привітала їх із професійним днем.

«Підприємці Хмельниччини завжди були і є надійною опорою розвитку регіону, рушійною силою модернізації економіки. А сьогодні ще й надійною підтримкою у боротьбі із ворогом.  Велика частка волонтерського руху тримається саме на підприємцях та бізнесменах» – зазначила Віолета Лабазюк, вітаючи представників підприємницької спільноти.

Ініціативних та наполегливих підприємців області відзначили подяками Хмельницької обласної  ради.

Віолета Олександрівна наголосила, що у свій час обласною радою спільно з облдержадміністрацією напрацьовано низку регіональних програм з підтримки підприємств агропромислового сектору та бізнес-спільноти.

Так, в області діє програма розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2021-2023 роки. Цьогоріч у рамках програми через Регіональний фонд  підтримки підприємництва по Хмельницькій області підприємцям надано пільгових кредитів на суму понад два мільйони гривень. Також надається суб’єктам господарювання бюджетна підтримка з обласного бюджету за Програмою розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки.

Віолета Лабазюк побажала підприємцям успішної реалізації нових проєктів та відзначила Подяками обласної ради за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Хмельниччини, високий професіоналізм, активну громадянську позицію в умовах воєнного стану, належну організацію волонтерської діяльності.

Довідка. На Хмельниччині протягом останніх років спостерігалося зростання кількості фізичних осіб-підприємців. Зокрема, на початок 2023 року  кількість становила 59 тисяч 275 одиниць. Лише у першому півріччі цього року в області зареєстровано майже 5 тисяч одиниць фізичних осіб-підприємців. Щодо юридичних осіб, то станом на 1 липня поточного року їх кількість в області становила понад 32 тисячі.

У рамках реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» станом на 31 липня цього року підприємці області отримали від уповноважених банків 2 тисячі 995 кредитів на загальну суму 7 млрд 870,7 млн гривень. Отримані фінансові ресурси здебільшого спрямовано на реалізацію інвестиційних проєктів, рефінансування попередньо виданих кредитів, поповнення оборотних коштів.

Джерело