Голову Хмельницької облради Віолету Лабазюк відзначили орденом «Берегиня України»

Нещодавно у Львові відбувся урочистий захід у рамках V Національного проєкту «Берегиня України».

«Берегиня України» розповідає про невтомних, мудрих, талановитих українок, які нарівні з чоловіками, а часом і випереджаючи їх, досягають значних успіхів, поєднуючи наполегливу працю і любов до України, возвеличують націю, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю і милосердям.

Хмельниччину на заході представила голова обласної ради Віолета Лабазюк. За її словами, такі проєкти обов’язково повинні реалізовуватися. Світ має чути історії про незламність українських жінок, чарівність, любов до своєї Батьківщини, життєві успіхи та професійні досягнення.

«Сьогодні весь світ спостерігає за героїчним опором української нації, яка тримає оборону всієї Європи. І українські жінки в цей непростий час роблять усе, аби зберегти свою родину, рід та цілу Україну. Нашою наполегливістю, силою духу та мужність захоплюються у всьому світі. Для українок немає нічого неможливого! Ми з впевненістю говоримо про свої досягнення, ділимось досвідом, ставимо мету та успішно її реалізуємо. У цьому наша суперсила! Дорогі жінки, пам’ятайте, що ви прекрасні та неповторні, завжди будьте впевнені у своїх діях та щоденною працею примножуйте здобутий успіх!», – сказала голова обласної ради.

У рамках заходу відбулося урочисте відзначення впливових та успішних жінок України. За особистий внесок у розвиток України та вірність нації Віолеті Лабаюк вручили орден “Берегиня України”.

Окрім цього, на заході була представлена Книга пошани “Берегиня України”, яка розповість про успіхи, досягнення, життєві шляхи жіноцтва. Зібрані кошти спонсорів та меценатів на видання книги, будуть витрачені на потреби та допомогу нашим захисникам та всім, хто її потребує.

Джерело