Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія підписала Меморандум про співпрацю з університетом штату Юта

За підсумками зворотної співпраці голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк і партнерів зі штату Юта, США: підписано Меморандум про співпрацю на 5 років між Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією та Utah Valley University.

Utah Valley University є найбільшим університетом штату, де навчається близько 40 тисяч студентів. На базі закладу діє Цифровий навчальний центр, який обладнаний компʼютерними лабораторіями та десятками навчальних кімнат. Також університет підтримує найбільші державні колегіальні програми різних видів: гуманітарні та соціальні науки, інженерно-технологічний напрямок, охорона здоров’я, психологія, школа бізнесу та ряд інших.

Після обговорень та обміну інформацією між Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією в особі ректора Інни Шоробури та проректора і старшого віце-президента Utah Valley University Вейн Вота, підписано Меморандум про взаєморозуміння для академічного обміну та співпраці між двома установами. Договір набув чинності з моменту його підписання обома сторонами.

Академічний обмін між UVU та ХГПА зосереджений на обміні викладачами та студентами. Цілі співпраці в академічній діяльності, які містяться в угоді, включають наступне:

  • покращення міжнародного розуміння,
  • розширення індивідуальних освітніх можливостей,
  • збагачення освітнього середовища обох університетів,
  • надання обом суспільствам більше та кращої інформації про іншу країну
  • активізація розвитку спільних освітніх проектів.

“Сьогодні для нас є надзвичайно важливий і знаменний день, адже ми зібралися тут для підписання меморандуму про співпрацю між Utah Valley University та Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією. Від імені Хмельницької обласної ради я хочу висловити щиру подяку всім, хто долучився до цього процесу та сприяв укладенню цієї важливої угоди.” – сказала Віолета Лабазюк, – “ Цей меморандум служитиме загальною основою для співпраці протягом наступних пʼяти років, з можливістю його подальшого продовження. Ми сподіваємося, що ця угода стане платформою для розробки конкретних незалежних програм, які принесуть реальну користь нашим установам та суспільствам.”

Партнерські відносини між закладами відкривають для наших студентів та викладачів чимало нових можливостей, таких як реалізація спільних освітніх проєктів, досліджень, можливості щодо обміну досвідом, знаннями та інноваційними підходами до навчання і викладання, у тому числі, в напрямках психологічної підтримки, соціальної роботи, туризму та хореографії.

Джерело