Житловий комплекс майбутнього: будівництво Sport City не зупиняється

Попри війну життя триває. Працюючи на перемогу над ворогом, не можна забувати про майбутнє. Воно точно буде кращим, якщо розвивати місто, в якому живеш. Надважливим в цьому плані є будівництво нових інфраструктурних об’єктів.

Ще до війни Хмельницький славився тим, що в місті чи не найактивніше в країні будується нове житло. Вторгнення росії на певний час поставило цей процес на паузу. Але не на довго. За першої ж можливості будівельники повернулися до роботи над зведенням нових приміщень, де вже скоро вируватиме життя.

Вируватиме воно й в мальовничому куточку практично в центрі Хмельницького – на розі вулиць Прибузька та Свободи. Тут, попри всі складнощі, пов’язані з війною, триває будівництво сучасного житлового комплексі Sport City.

На збудованих раніше приміщеннях тривають фасадні роботи. У першій секції комплексу проводять електрику. Це свідчить про перехід на завершальні стадії будівництва й введення в експлуатацію найближчим часом.

Паралельно продовжуються роботи з будівництва комерційних приміщень, які є невіднятною частиною будь-якого сучасного житлового комплексі, яким є Sport City.

Триває також благоустрій навколишніх територій. А саме частини зі сторони вулиці Свободи. Вони довершать і без того крутий краєвид мальовничої частини Хмельницького.

Будівництво житлового комплексу Sport City є важливою частиною розвитку даної частини міста. Вже скоро неподалік нього запрацює сучасний Палац спорту. Також заплановано зведення Льодового палацу. Зважаючи на все це та інші будівництва, які тривають чи скоро розпочнуться, зростає й попит на нерухомість в даному районі.

Облаштувати свою домівку в Sport City можуть військові, завдяки героїзму яких ми впевнено можемо думати про майбутнє. Для воїнів ЗСУ забудовник передбачив пільгові умови на придбання житла.

В Sport City залишилося небагато вільних квартир та приміщень під комерцію. Встигніть придбати квартиру в житловому комплексі майбутнього. Звертайтесь у відділ продажу на Прибузькій 5/1 або за телефоном 067 333 92 33.

 

 

 

 

Джерело