На війні загинув Почесний громадянин однієї з територіальних громад Хмельниччини

На війні загинув Почесний громадянин Теофіпольщини Мурадов Тарієл Фазіл Огли.

«Тарієл – наш Герой, він був азербайджанцем з щирим українським серцем. Ще у 2014 році, як тільки нога російського солдата почала паплюжити українську землю своєю присутністю, приносити біль й смерть в домівки по всій Україні, він не вагаючись склав присягу на вірність українському народові та відважно вступив у боротьбу з російським окупантом в зоні АТО.

Після повномасштабного вторгнення окупантів, теж не зміг залишатися осторонь, знову став до лав Збройних Сил України, щоб захищати незалежність, свободу та територіальну цілісність нашої держави. Відважний боєць не ховався за спинами побратимів, мужньо захищав кордони від ворога і його найманців. І понад усе бажав миру і Перемоги Україні та найшвидшого повернення додому, до своїх рідних. Та, на жаль, не так склалося… З 25 грудня 2022 року Тарієл перестав виходити на зв’язок… А нещодавно стало відомо про те, що наш Захисник загинув.

У ці скорботні дні Теофіпольщина  сумує та співчуває родині Тарієла. Пам’ять про нашого земляка, який поклав життя за мирне небо над нашою головою, завжди буде жити в наших серцях.

Завтра, 16 березня 2023 року, Тарієл вже назавжди повертається додому» – інформують у Теофіпольській селищній раді.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Джерело