Президент України підписав указ про звільнення Сергія Гамалія з посади голови Хмельницької ОВА

Президент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Гамалія з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації.

«Звільнити Гамалія Сергія В’ячеславовича з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою», – йдеться в указі №151, який оприлюднили на сайті глави держави.

У соцмережі ексочільник ОВА повідомив, що написав заяву за власним бажання та подякував своїй команді.

«Вчора я написав заяву за власним бажанням і залишаю посаду начальника Хмельницької обласної військової адміністрації.

Насамперед хочу подякувати нашому Президенту Володимиру Зеленському за висловлену мені довіру і підтримку. Це велика честь для мене.

Із першого дня, як я обійняв посаду голови обласної державної адміністрації, постійно керувався одним принципом – зробити все для розвитку нашого краю та України. Пишаюся кожною хорошою справою, втіленою в життя.

Також висловлюю слова вдячності своїй команді. Без вашої віри в мене та дружньої підтримки мені було б складно впоратися з усіма викликами, які виникали час від часу. Ви справжні професіонали, і я радий, що мав змогу працювати з вами пліч-о-пліч.

Дякую за плідну співпрацю головам громад, співробітникам ОВА, усім людям, яких зустрів за цей час.

Високо ціную внесок у спільну справу кожного з вас!

Наразі у Хмельницькій обласній військовій адміністрації залишається команда фахівців, націлена працювати на користь держави, її людей та перемогу!» – йдеться у дописі Гамалія.

 

Джерело